Choď na obsah Choď na menu
 


I. LSŽ Východ - 1. kolo, 13.08.2008
Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
1 Poprad Lipany  1:0  
2 Humenné Lok. Košice  3:0  pol. 2:0  Sakalik 2,Piteľ -
3 Trebišov Stropkov  2:1  pol. 1:0  Kiss,Deme- Lukac
4 Bardejov Prešov 0:4  pol. 0:1 Jakubčin 2,Durilla,Schlosser
5 Košice Sp. Podhradie 6:0  pol. 2:0   E. Horáček 4, P. Horáček, Gáll
6 Snina Rožňava 5:0  pol. 1:0  Sochanič 2,Ducký 2,Besehanič -
7 Sp. N. Ves Michalovce 2:0  pol. 0:0  neznámý) 2 -

 

I. LSŽ Východ - 2. kolo, 16.08.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
10 Sp. Podhradie Snina  1:3  pol. 0:0  Dugoš - (neznámý) 3
11 Prešov Košice  3:0  pol. 0:0  Schlosser,Marcin,Baran -
12 Stropkov Bardejov  3:2  pol. 2:0  (neznámý) 3 - Guľa,Sabol
13 Lok. Košice Trebišov  1:3  pol. 1:2  Tkáč - Kiss,Deme 2
14 Poprad Humenné  2:1  pol. 0:1  Múnich,Kováč - (neznámý)
8 Lipany Michalovce  1:3  pol. 1:0   Zreľák - Danko,Cuprík 2
9 Rožňava Sp. N. Ves  1:4  pol. 1:1  Fabian - Hriš,Gibala,Ščmel,Šamšák

 

I. LSŽ Východ - 3. kolo, 19.08.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
15 Humenné Lipany  2:0  
16 Trebišov Poprad  2:0  
17 Bardejov Lok. Košice  4:1  
18 Košice Stropkov  4:0  
19 Snina Prešov  0:2  
20 Sp. N. Ves Sp. Podhradie  3:0  
21 Michalovce Rožňava  3:0  

 

I. LSŽ Východ - 4. kolo, 23.08.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
22 Lipany Rožňava  1:0  
23 Sp. Podhradie Michalovce  0:0  
24 Prešov Sp. N. Ves  4:0  
25 Stropkov Snina  3:1  
26 Lok. Košice Košice  0:3  
27 Poprad Bardejov  1:2  
28 Humenné Trebišov  0:2  

 

I. LSŽ Východ - 5. kolo, 30.08.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
29 Trebišov Lipany  4:0 (3:0)  Bartko 2,Deme,Kabatier -
30 Bardejov Humenné  2:1 (2:0)  Fecko,Guľa - Piteľ
31 Košice Poprad  1:0 (0:0)  Horáček E. -
32 Snina Lok. Košice  2:0 (1:0)  Janko,Štofík
33 Sp. N. Ves Stropkov  5:0 (2:0)  Beňa 2,Tomaštík,Dlugoš,Duch -
34 Michalovce Prešov  1:1 (1:1)  Danko - Zapotocký
35 Rožňava Sp. Podhradie  2:0 (2:0)  Šalmík R. 2 -

 

I. LSŽ Východ - 6. kolo, 06.09.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok  Strelci
36 Lipany Sp. Podhradie 1:0 (0:0)  Dujala -
37 Prešov Rožňava 7:0  Schlosser,Zapotocký,Komara,Ličák 2,Bujňák,Durilla -
38 Stropkov Michalovce  0:1 (0:0)  (neznámý
39 Lok. Košice Sp. N. Ves  1:1 (0:1)  Fazekáš - Hriš
40 Poprad Snina  1:1 (0:0)  (neznámý) - Drančák
41 Humenné Košice  0:3 (0:2)  (neznámý) 3
42 Trebišov Bardejov  1:0 (0:0)  Deme -

 

I. LSŽ Východ - 7. kolo, 13.09.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok    Strelci
43 Bardejov Lipany  2:1 (2:1)  (neznámý) 2 - Michalek
44 Košice Trebišov  2:1 (0:1)  Baltovič 2 - Kabatier
45 Snina Humenné  1:1 (0:1)  Drančák - (neznámý)
46 Sp. N. Ves Poprad  5:1 (2:1)  Beňa,Riš,Macala,Feher 2 - Polončák
47 Michalovce Lok. Košice  2:0 (1:0)  Popovič 2 -
48 Rožňava Stropkov  0:2 (0:0)  (neznámý) 2
49 Sp. Podhradie Prešov  0:3 (0:2)  (neznámý) 3

 

I. LSŽ Východ - 8. kolo, 20.09.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok  Strelci
50 Lipany Prešov  1:3 (1:2)  Zreľák - Martin,Zápotocký 2
51 Stropkov Sp. Podhradie  6:0 (3:0)  Čuma,Keselica,Šafranko 3,Lehocký
52 Lok. Košice Rožňava  2:3 (0:0)  (neznámý) 2 - (neznámý) 3
53 Poprad Michalovce  1:0 (0:0)  (neznámý) -
54 Humenné Sp. N. Ves  1:1 (1:1)  Filip - (neznámý)
55 Trebišov Snina  3:0 (1:0)  Deme 2,Kiss -
56 Bardejov Košice  0:0 (0:0)  

 

I. LSŽ Východ - 9. kolo, 27.09.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
57 Košice Lipany  6:3 (1:3)  Beňo 2,Baltovič,Hajduk,Kis,Horáček R.-
58 Snina Bardejov  1:0 (0:0)  Duda
59 Sp. N. Ves Trebišov  4:1 (1:0)  Šomšák,Čmeľ,Beňa,Farkašovský - Bača
60 Michalovce Humenné  0:0 (0:0)  
61 Rožňava Poprad  0:2 (0:2)  Kováč,Minárik
62 Sp. Podhradie Lok. Košice  3:2 (1:2)  (neznámý) 3 - Tkáč,Capík
63 Prešov Stropkov  3:0 (2:0)  (neznámý) 3 -

 

I. LSŽ Východ - 10. kolo, 04.10.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok  Strelci
64 Lipany Stropkov  3:1 (2:1)  Mek 11m,Zreľák,Vitovič 11m - (neznámý)
65 Lok. Košice Prešov  0:5 (0:1)  (neznámý) 5
66 Poprad Sp. Podhradie  0:3 (0:1)  Kamenický,Vandraško,Žigo Tomáš
67 Humenné Rožňava  6:0 (4:0)  Sakalik 2,Petričko,Jahnička 2,Kostelník -
68 Trebišov Michalovce  2:1 (2:0)  Bača,Bartko - Tomčo
69 Bardejov Sp. N. Ves  0:0 (0:0)  
70 Košice Snina  1:0 (0:0)  Tomáš Huk -

 

I. LSŽ Východ - 11. kolo, 11.10.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok  Strelci
71 Snina Lipany  3:1 (1:1)  Janko,Štofík 2 - (neznámý)
72 Sp. N. Ves Košice  1:0 (0:0)  Farkašovský -
73 Michalovce Bardejov  3:0 (0:0)  Danko,Popovič,Slinčák -
74 Rožňava Trebišov  0:1 (0:0)  Deme
75 Sp. Podhradie Humenné  1:2 (0:1)  Sýkora - (neznámý) 2
76 Prešov Poprad  8:0 (5:0)  Baran,Bujňák,Durilla 3,Jakubčin 3 -
77 Stropkov Lok. Košice  3:1 (1:1)  Čuma,Lukáč,Lehocký - (neznámý)

 

I. LSŽ Východ - 12. kolo, 18.10.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
78 Lipany Lok. Košice  6:0 (1:0)  Dujala 2,Žilinský 2,Tomšuščík,Olčianský
79 Poprad Stropkov  0:3 (0:1)  Keselica,Čuma,vlastný gól
80 Humenné Prešov  0:1 (0:0)  Jakubčin
81 Trebišov Sp. Podhradie  4:0 (0:1)  Deme,Kiss,Rusnák,Bereštik
82 Bardejov Rožňava  5:0 (3:0)  Kačmár 2,Leško,Guľa,Prišťák -
83 Košice Michalovce  2:1 (1:0)  Gáll,Dzubara - (neznámý)
84 Snina Sp. N. Ves  0:1 (0:1)  (neznámý)

 

I. LSŽ Východ - 13. kolo, 25.10.2008

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
85 Sp. N. Ves Lipany  6:1  (2:0)  Beňa 4,Tomaštík,Dlugoš - Mek
86 Michalovce Snina  1:0  (1:0)  Tabaka -
87 Rožňava Košice  0:4  (0:3)  Huk,Hricz,Vaľko,Gáll
88 Sp. Podhradie Bardejov  1:3  (0:1)  Vandraško - Niščák,Babčák,Kovalčin
89 Prešov Trebišov  4:1  (3:0)  Durilla,Jakubčin 2,Ličák - Deme
90 Stropkov Humenné  2:1  (0:1)  Keselica,Povaščík - Jahnička
91 Lok. Košice Poprad  1:0  (0:0)  Vrtilka -

 

I. LSŽ Východ - 14. kolo, 14.03.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok  Strelci
92 Lipany Poprad  1:0  (0:0)  Vitovič -
93 Lok. Košice Humenné    
94 Stropkov Trebišov  1:4  (0:2)  Keselica - Kiss 2,Dančo,Jakubov
95 Prešov Bardejov  3:1  (0:0)  Marcin 2,Jakubčin - Babčák Peter
96 Sp. Podhradie Košice    
97 Rožňava Snina    
98 Michalovce Sp. N. Ves  2:2  (0:1)  Danko,Mesároš - (neznámý) 2

 

I. LSŽ Východ - 15. kolo, 21.03.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
100 Sp. N. Ves Rožňava  7:0 (4:0)  Feher 4,Beňa,Tomaštík,Vermarský -
101 Snina Sp. Podhradie    
102 Košice Prešov  0:0  
103 Bardejov Stropkov  4:0 (1:0)  
104 Trebišov Lok. Košice  1:1 (0:1)  Dančo - Zajac
105 Humenné Poprad    
99 Michalovce Lipany  4:1 (0:0)  Cuprík,Deme 2,Kovaľ - (neznámý)

 

I. LSŽ Východ - 16. kolo, 28.03.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok  Strelci
106 Lipany Humenné  3:0 (1:0)  Žilinský,Tomšuščík,Vitovič -
107 Poprad Trebišov    
108 Lok. Košice Bardejov  0:1 (0:1)  
109 Stropkov Košice  2:2 (2:0)  (neznámý) 2 - Valtovič,Vancák
110 Prešov Snina  3:0 (1:0)  Durilla 3 -
111 Sp. Podhradie Sp. N. Ves    
112 Rožňava Michalovce  0:4 (0:2)  Deme,Cuprík,Frantal,Škultety

 

I. LSŽ Východ - 17. kolo, 04.04.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
113 Rožňava Lipany  0:4 (0:1)  Vitovič,Dujava,Šramko,Tomčufcík
114 Michalovce Sp. Podhradie  7:0 (4:0)  Danko 3,Cuprík,Deme 2,Paľovčík -
115 Sp. N. Ves Prešov  1:2 (0:1)  Gibala Rasťo - Komara,Jakubčin
116 Snina Stropkov  3:0 (0:0)  Štofík,Duda 2 -
117 Košice Lok. Košice  3:2 (1:0)  Horáček Patrik 2,Vaľko - (neznámý) 2
118 Bardejov Poprad  4:0 (1:0)  Kačmár 3,Kovalčin -
119 Trebišov Humenné  2:0 (0:0)  Bartko,Bača -

 

I. LSŽ Východ - 18. kolo, 09.04.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
120 Lipany Trebišov  4:2 (1:0)  Dujava 3,Filičk- Dančo, Bartko
121 Humenné Bardejov  0:3 (0:1)   Babčák,Kačmár,Leško
122 Poprad Košice  0:3 (0:2)  Bajuš 2,Slinčák
123 Lok. Košice Snina  1:2 (0:0)  (neznámý) - Štofík,Duda
124 Stropkov Sp. N. Ves  2:0 (1:0)  Lehocký,Povaščík -
125 Prešov Michalovce  6:2 (2:0)  Zapotocký 2,Ličák,Durilla,Jakubčin,vlastný gól - Mano, Genco
126 Sp. Podhradie Rožňava  1:0 (1:0)   Dugoš -

 

I. LSŽ Východ - 19. kolo, 18.04.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
127 Sp. Podhradie Lipany  1:0 (0:0)  Olešák -
128 Rožňava Prešov  0:2 (0:0)  Dušan Jakubčin,Durilla
129 Michalovce Stropkov  2:0 (1:0)  Mano,Škultéty -
130 Sp. N. Ves Lok. Košice  5:2 (3:1)  (neznámý) 5 - Vilner,Capík
131 Snina Poprad  3:0 (2:0)  Duda 2,Turík -
132 Košice Humenné  4:1 (2:0)  Danuš,Horáček Eduard,Vancák,vlastný gól - (neznámý)
133 Bardejov Trebišov  2:0 (1:0)  Kovalčin,Leško -

 

I. LSŽ Východ - 20. kolo, 25.04.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
134 Lipany Bardejov  1:1 (0:0)  
135 Trebišov Košice  3:0 (0:0)  Kiss,Ščúr,Obrin -
136 Humenné Snina  2:2 (0:0)  
137 Poprad Sp. N. Ves  2:1 (0:1)  (neznámý) 2 - Dlugoš
138 Lok. Košice Michalovce  0:4 (0:0)  
139 Stropkov Rožňava  6:0 (0:0)  
140 Prešov Sp. Podhradie  5:0 (0:0)  

 

I. LSŽ Východ - 21. kolo, 02.05.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
141 Prešov Lipany  3:0 (1:0)  Jakubčin,Marcin 2 -
142 Sp. Podhradie Stropkov  1:2 (1:0)  Dugoš - Šafranko,Povaščík
143 Rožňava Lok. Košice  0:4 (0:0)  Capík,Faith 2,Kuruc
144 Michalovce Poprad  3:0 (0:0)  Krasnay,Rantal,Horňák -
145 Sp. N. Ves Humenné  0:0  
146 Snina Trebišov  0:1 (0:0)  Bača
147 Košice Bardejov  2:0 (1:0)  Bajus,Horáček Eduard -

 

I. LSŽ Východ - 22. kolo, 09.05.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
148 Lipany Košice  1:6 (0:3)  Olčianský - Slinčák 2x, Štefko 2x, Huk, Hritz 11m
149 Bardejov Snina  3:1 (1:1)  Leško,Kovalčin,Česla - Besehanič
150 Trebišov Sp. N. Ves  1:1 (0:1)  Bartko - Dlugoš
151 Humenné Michalovce  0:1 (0:0)  neznámý
152 Poprad Rožňava  8:0 (4:0)  (neznámý) 8 -
153 Lok. Košice Sp. Podhradie  3:0 (3:0)  Capík,Vilner,Boda 11m -
154 Stropkov Prešov  1:2 (1:0)  Šafranko - Durilla 2

 

I. LSŽ Východ - 23. kolo, 16.05.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok Strelci
155 Stropkov Lipany  3:1 (2:0) Šafranko 3 - (neznámý)
156 Prešov Lok. Košice  3:0 (2:0)  Jakubčin 2,Hirka -
157 Sp. Podhradie Poprad  0:1 (0:0)  (neznámý)
158 Rožňava Humenné  0:1 (0:1)  Piteľ
159 Michalovce Trebišov  0:3 (0:2)  Drigan,Kolesár,Bodnár
160 Sp. N. Ves Bardejov  7:1 (4:0)  Beňa 2,Šomšák 2,Krempašský,Dlugoš 2 - Guľa
161 Snina Košice  0:0 (0:0)  

 

I. LSŽ Východ - 24. kolo, 23.05.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok  Strelci
162 Lipany Snina  3:1 (1:1)  (neznámý) 3 - Besehanič,Duda
163 Košice Sp. N. Ves  0:3 (0:0)  Dlugoš,Krempašský,Pekarčík
164 Bardejov Michalovce  2:0 (0:0)  Guľa,Triščák -
165 Trebišov Rožňava  2:0 (1:0)  Drigan, Kiss-
166 Humenné Sp. Podhradie  5:1 (1:1)  Janička,Mikula J. 2,Havrila,Kakalik - (neznámý)
167 Poprad Prešov  0:4 (0:2)  Durilla,Marcin,Bujňák 2
168 Lok. Košice Stropkov  4:1 (2:0)  Vilner,Fajth 3 - Jurko

 

I. LSŽ Východ - 25. kolo, 30.05.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok  
169 Lok. Košice Lipany    
170 Stropkov Poprad    
171 Prešov Humenné    
172 Sp. Podhradie Trebišov    
173 Rožňava Bardejov    
174 Michalovce Košice    
175 Sp. N. Ves Snina    

 

I. LSŽ Východ - 26. kolo, 06.06.2009

Číslo Domáci Hostia Výsledok  
176 Lipany Sp. N. Ves    
177 Snina Michalovce    
178 Košice Rožňava    
179 Bardejov Sp. Podhradie    
180 Trebišov Prešov    
181 Humenné Stropkov    
182 Poprad Lok. Košice    
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.